İADE VE TESLİMAT

ONLINE SİPARİŞLERDE İADE VE DEĞİŞİM PROSEDÜRÜ


*6502 Tüketicinin korunması hakkındaki kanuna göre, satın almış olduğunuz ürünü; fatura tarihinden sonraki ilk 14 gün içerisinde kullanılmadığı tespit edildiği taktirde aynı ürün grubundan farklı bir ürün ile değiştirebilirsiniz veya iade edebilirsiniz.

*Ürün değişim/iade işlemlerinde satın alma aşamasında size verilen tüm belgelerle birlikte (hediye değişim kartı veya fatura, ürün ambalajı) sipariş numarasını belirterek  cansuidesign@gmail.com adresine mail göndermeniz gerekmektedir.Mailiniz bize ulaştığında işlemler başlatılacaktır.

*Değişim yapılacak ürünün kullanılmamış olduğu ürün uzmanlarımız tarafından kontrol edilmelidir.

*İade ve değişimlerde kargo ücreti alıcıya aittir.

*Dilediğiniz kargo şirketi ile ücret size ait olacak şekilde gönderebilirsiniz.
İade ve değişim yapılacak olan ürün; faturası ile birlikte orjinal paketinde kullanılmamış ve hasar görmemiş olmalıdır.

*Ürün elimize ulaştıktan sonra,iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra hesabınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi hesabınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. İadeniz, ödemenizi gerçekleştirdiğiniz şekilde yapılacaktır.KARGO VE TESLİMAT
 

  • Ürünlerin kargoya verilme süresi stoklarımızda olan ürünler için 1 iş günüdür. 

  • Stoklarımızda olmayan ürünlerin üretim süreci 5 iş günüdür.

  • Anlaşmalı firmamız MNG KARGO'dur. MNG Kargo ile SMS haberli olarak ürünler güvenli bir şekilde elinize ulaştırılacaktır.

  • Kargo takip numaranız mail olarak siparişiniz sonrasında iletilecektir.

  • Paketiniz kargo firması tarafından size ulaştırıldığında lütfen görevlinin önünde ürünü inceleyip teslim alınız. Ürünün hasarlı/eksik olması durumunda görevliye tutanak düzenlettirip ürünü iade ediniz. Paketiniz açık, yırtık ya da hasarlı gelmesi halinde teslim almayınız. Aksi takdirde sorumluluk alıcıya ait olacaktır.

  • Bodrum içinde Ortakent' teki atölyemizden ürünü kendiniz teslim alabilirsiniz. 

  • İade ve değişimlerde kargo ücreti alıcıya aittir.