Proje danışmanlık ve Üretim


Yogun bir Aralık ayından selamlar!

Cansui Design olarak son 2 yıldır yerel markalara proje danısmanlıgı ve üretim yapmaktayız. Son dönemlerde bununla ilgili çokça soru geldigi için biraz neler yaptıgımızdan bahsetmek istedim.

Yeni bir marka olustururken veya var olan markanıza yeni bir koleksiyon hazırlarken sizlerle 11 yıllık deneyimlerimizi paylasıp, üretim asamalarında da yardımcı oluyoruz. Eger bir markanız varsa ve ürünlerinize takı, mücevher eklemek istiyorsanız, sizin markanızın çizgisinden çıkmadan beraber bir koleksiyon hazırlıyoruz. Bir marka olusturma asamasındaysanız tarzınızı ve yolunuzu bulmanız konusunda sizlere ısık tutuyoruz. Takı markanız var ise koleksiyon hazırlama asamasında fikirlerinizi ergonomik hale dönüstürüyor ve atölyemizde koleksiyonunuzun üretimini yapıyoruz.


Is ortaklarımız arasında Bodrum'un yerel markası olan, kısa sürede ev dekorasyon ürünleri ile büyük basarilar elde eden sevgili dostumuz Ekin Anıl' ın Neohomosapien markası bulunmakta onun güzel karakterlerini takıya dönüstürmek bizim için büyük bir keyif!

Neohomosapien Ekin Anıl "Human Serisi"

Bir diger danısmanlık yaptıgımız yerel marka ise; Berrin Tarım Jewelry "Önce Kendine, Sonra Hayata Bak" diyerek yola çıkan Berrin Tarım, İnci koleksiyonu ile hobi olarak basladıgı takı tasarımına "Kalpten olsun" diyerek devam ediyor. Atölyemizden çıkan boy boy kalpleri ile sezona sade bir sıklık katıyor.

Berrin Tarım Jewelry "Kalpten Olsun"

22 görüntüleme